KONST / Litografier / Färglitografi 14964255
nr 1496 4255
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Figurkomposition, ej signerad. Färglitografi, bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 56x43 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:33:40
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall